Toernooien L.M.O.

THUIS-TOERNOOIEN

De toernooidata voor 2019 – 2020 zijn:

13 april 2020 Paas Toernooi

Naar aanleiding van de actuele ontwikkelingen met betrekking tot de indamming van het COVID-19/coronavirus in Nederland en de richtlijnen van de KNVB – RIVM en de Nederlandse overheid.

Hebben wij als bestuur van R.v.v. LMO met pijn in het hart moeten beslissen om het paastoernooi te moeten annuleren.

Dit is zeer spijtig voor alle deelnemende club die waren ingeschreven maar ook voor onze toernooicommissie. Er is veel tijd ingestoken voor de voorbereidingen en dan is het teleurstellend dat het toernooi zo anders loopt dan we hadden gehoopt.

Alle clubs die zich ingeschreven hadden krijgen van onze toernooiencommissie een mail met de annulering, we kunnen op het moment niets anders.

Met vriendelijke sport groet, Bestuur en toernooiencommissie

21 mei 2020 Ab Louws Toernooi (onder voorbehoud i.v.m. de ontwikkeling COVID-19) 

JO7-1 (2e klasse) – JO7-2 SV Charlois – JO7-1 FC IJsselmond – JO7-1 RVAV Sparta = vol

JO8-1 (1e/2e klasse) – JO8-1 RVAV Spart – JO8-1 SVV Schiedam – JO8-1 Spartaan’20 = vol

JO8-2 (3e klasse) –  JO8-4 SV Charlois – JO8-6 VV Smitshoek – JO8-4 VV Hekelingen = vol

JO9-1 (1e/2e klasse) – JO9-1 Victoris’04 – JO9-2 VV Smitshoek – JO9-1 SVV Schiedam = vol

JO9-2 (3e/4e klasse) – JO9-4 Meeuwenplaat – JO9-4 CVV Berkel – JO9-2 SVV Schiedam = vol

JO11-1 – (hoofdklasse) – JO11-1 RVAV Sparta – JO10-1 SV Charlois – JO11-1 RVVH = vol

JO11-2 – (1e/2e klasse) – JO11-1 OVV Oostvoorne – JO11-2 SV Charlois – JO11-6 Spartaan’20 = vol

JO11-3 – (3e klasse) – JO10-4 SV Charlois – JO11-3 SVV Schiedam – JO11-8 Spartaan’20 – = vol

JO11-4 – (4e klasse) – JO11-6 VV Smitshoek – JO11-4 VV Brielle – JO11-4 SVV Schiedam = vol

MO11 – (2e/3e klasse) – M011-1 Unitas’30 – MO11-2 Befair – MO11-1 FC Flotburg = vol

JO12-1 – (1e/2e klasse) – JO12-4 VV Smitshoek – JO12-1 SV DRL – JO12-1 SVV Schiedam = vol

JO12-2 – (3e/4e klasse) – JO12-2 SVV Schiedam- JO12-4 SV Poortugaal – JO12-2 Oliveo = vol

Aanmelden kan via toernooien@rvvlmo.nl

UIT-TOERNOOIEN

De uit-toernooidata voor 2019 – 2020 zijn:

LMO-JO7-1 – 04/07/2020 – Waar SV DRL

LMO-JO8-1 – 11/04/2020 – Waar VV Rhoon

LMO-JO8-2 – 13/04/2020 – Waar VV Smitshoek

LMO-JO8-2 – 01/06/2020 – Waar Grote Lindt Zwijndrecht

LMO-JO9-1 – 11/04/2020 – Waar VV Meeuwenplaat

LMO-JO9-2 – 01/06/2020 – Waar VV Smitshoek

LMO-JO11-1 – 13/06/02020 – Waar VV Wilhelmus

LMO-JO11-2 – 12/04/2020 – Waar OVV Oostvoorne

LMO-JO11-3 – 12/04/2020 – Waar OVV Oostvoorne

LMO-JO11-4 – 01/06/2020 – Waar VV Smitshoek

LMO-JO11-4 – 13/06/2020 – Waar VV Rockanje

LMO-JO12-1 – 13/04/2020 – Waar VV Smitshoek

LMO-JO12-2 – 01/06/2020 – Waar Grote Lindt Zwijndrecht

LMO-JO12-2 – 06/06/2020 – Waar VV Brielle

LMO-MO11-1 – 30/05/2020 – Waar SC Unitas

LMO-MO11-1 – 07/06/2020 – Waar VV Dilletant

LMO-JO13-1 – 30/05/2020 – Waar VV Meeuwenplaat

LMO-JO13-1 – 06/06/2020 – Waar VV Dilletant

LMO-JO15-1 – 01/06/2020 – Waar VV Meeuwenplaat

LMO-JO17-1 – 30/05/2020 – Waar VV Hekelingen

Algemene informatie LMO toernooien:

Voor de JO7, JO8, JO9, JO11, MO11 en JO12 wordt ieder jaar met Hemelvaart het Ab Louws Toernooi georganiseerd. Dit is bij de jeugd van L.M.O. het enige toernooi dat reeds een speciale naam draagt om daarmee Ab Louws te eren.

De overige leeftijdscategoriën krijgen ook hun eigen toernooi, meestal op 2e paasdag of een andere feestdag of vrije dag in het seizoen, we beginnen op die dag met de JO13- pupillen en eindigen met de JO15- pupillen.

Per leeftijdscategorie worden verder aparte poules gemaakt, ook weer nader ingedeeld per sterkte waarop ze in het afgelopen seizoen zijn uitgekomen. Als uitgangspunt wordt daarbij gehanteerd dat er niet meer dan 1 klasse verschil mag zijn met het LMO-team.

Iedere deelnemer krijgt een medaille en de poule winnaar een beker. Verder wordt er per toernooidag ook een sportiviteitsprijs uitgereikt voor het team dat zich in alle opzichten, dus ook publiek en begeleiding, als meest sportieve team gedraagt.

Toernooireglement LMO, klik hier