Toernooien L.M.O.

THUIS-TOERNOOIEN

De toernooidata voor 2019 – 2020 zijn:

13 april 2020 Paas Toernooi

JO13-1 (2e klasse) – MO14-1 Feyenoord – JO13-1 GSC ESDO – JO13-1 Vv Hekelingen – JO13-1 FC IJsselmonde – MO13-1 SBV Excelsior – JO12-1 VV Nieuwerkerk – MO14 ST Louis Scott Gallagher (USA)= Vol

JO15-1 (1e klasse) – JO15-1 HOV SCJR – MO16-1 Feyenoord – JO15-1 CVV de Zwervers – JO15-1 SVV Schiedam – MO16 ST Louis Scott Gallagher (USA) = nog 2 plekken vrij

Aanmelden kan via toernooien@rvvlmo.nl

21 mei 2020 Ab Louws Toernooi

JO7-1 (2e klasse) – JO7-2 SV Charlois – JO7-1 FC IJsselmond – JO7-1 RVAV Sparta = vol

JO8-1 (1e/2e klasse) – JO8-1 RVAV Spart – JO8-1 SVV Schiedam – JO8-1 Spartaan’20 = vol

JO8-2 (3e klasse) –¬† JO8-4 SV Charlois – JO8-6 VV Smitshoek – JO8-4 VV Hekelingen = vol

JO9-1 (1e/2e klasse) – JO9-1 Victoris’04 – JO9-2 VV Smitshoek – JO9-1 SVV Schiedam = vol

JO9-2 (3e/4e klasse) – JO9-4 Meeuwenplaat – JO9-4 CVV Berkel – JO9-2 SVV Schiedam = vol

JO11-1 – (hoofdklasse) – JO11-1 RVAV Sparta – JO10-1 SV Charlois – JO11-1 RVVH = vol

JO11-2 – (1e/2e klasse) – JO11-1 OVV Oostvoorne – JO11-2 SV Charlois – JO11-6 Spartaan’20 = vol

JO11-3 – (3e klasse) – JO10-4 SV Charlois – JO11-3 SVV Schiedam – JO11-8 Spartaan’20 – = vol

JO11-4 – (4e klasse) – JO11-6 VV Smitshoek – JO11-4 VV Brielle – JO11-4 SVV Schiedam = vol

MO11 – (2e/3e klasse) – M011-1 Unitas’30 – MO11-2 Befair – nog 1 plek vrij

JO12-1 – (1e/2e klasse) – JO12-4 VV Smitshoek – JO12-1 SV DRL – JO12-1 SVV Schiedam = vol

JO12-2 – (3e/4e klasse) – JO12-2 SVV Schiedam- JO12-4 SV Poortugaal – JO12-2 Oliveo = vol

Aanmelden kan via toernooien@rvvlmo.nl

UIT-TOERNOOIEN

De uit-toernooidata voor 2019 – 2020 zijn:

LMO-JO7-1 – 04/07/2020 – Waar SV DRL

LMO-JO8-1 – 11/04/2020 – Waar VV Rhoon

LMO-JO8-2 – 13/04/2020 – Waar VV Smitshoek

LMO-JO8-2 – 01/06/2020 – Waar Grote Lindt Zwijndrecht

LMO-JO9-1 – 11/04/2020 – Waar VV Meeuwenplaat

LMO-JO9-2 – 01/06/2020 – Waar VV Smitshoek

LMO-JO11-1 – 13/06/02020 – Waar VV Wilhelmus

LMO-JO11-2 – 12/04/2020 – Waar OVV Oostvoorne

LMO-JO11-3 – 12/04/2020 – Waar OVV Oostvoorne

LMO-JO11-4 – 01/06/2020 – Waar VV Smitshoek

LMO-JO11-4 – 13/06/2020 – Waar VV Rockanje

LMO-JO12-1 – 13/04/2020 – Waar VV Smitshoek

LMO-JO12-2 – 01/06/2020 – Waar Grote Lindt Zwijndrecht

LMO-JO12-2 – 06/06/2020 – Waar VV Brielle

LMO-MO11-1 – 30/05/2020 – Waar SC Unitas

LMO-MO11-1 – 07/06/2020 – Waar VV Dilletant

LMO-JO13-1 – 30/05/2020 – Waar VV Meeuwenplaat

LMO-JO13-1 – 06/06/2020 – Waar VV Dilletant

LMO-JO15-1 – 01/06/2020 – Waar VV Meeuwenplaat

LMO-JO17-1 – 30/05/2020 – Waar VV Hekelingen

Algemene informatie LMO toernooien:

Voor de JO7, JO8, JO9, JO11, MO11 en JO12 wordt ieder jaar met Hemelvaart het Ab Louws Toernooi georganiseerd. Dit is bij de jeugd van L.M.O. het enige toernooi dat reeds een speciale naam draagt om daarmee Ab Louws te eren.

De overige leeftijdscategori√ęn krijgen ook hun eigen toernooi, meestal op 2e paasdag of een andere feestdag of vrije dag in het seizoen, we beginnen op die dag met de JO13- pupillen en eindigen met de JO15- pupillen.

Per leeftijdscategorie worden verder aparte poules gemaakt, ook weer nader ingedeeld per sterkte waarop ze in het afgelopen seizoen zijn uitgekomen. Als uitgangspunt wordt daarbij gehanteerd dat er niet meer dan 1 klasse verschil mag zijn met het LMO-team.

Iedere deelnemer krijgt een medaille en de poule winnaar een beker. Verder wordt er per toernooidag ook een sportiviteitsprijs uitgereikt voor het team dat zich in alle opzichten, dus ook publiek en begeleiding, als meest sportieve team gedraagt.

Toernooireglement LMO, klik hier